HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

AVLU İNŞAAT

Güvenilir Eserler Bırakmak için 1991'den Bugüne Sağlam Yapılar İnşa Ediyoruz...

Kalkınmanın yapı taşlarından biri olan inşaat sektörünün üstlendiği yaşamsal işlevler, en ince ayrıntılardan başlayarak daima en iyiyi hedeflemeyi gerektirir. Bu dev ve zorlu endüstride öncü bir rol üstlenen Avlu İnşaat,gerçekleştirmiş olduğu ilk projeden bugüne, her zaman "zirve"yi hizmet anlayışının sınırlarını tanımlayan temel ölçüt olarak benimsemiştir. Çağdaş dünyanın hızla değişen beklentilerine en doğru çözümlerle yanıt verirken,gelişimde, başarıda, rekabette ve hizmette "zirve" ulaşılması hedeflenen değil, yola çıkılan noktayı oluşturmuştur...

Müteahhitlik, her şeyden önce, projelerin özündeki yaratıcılığa bağlılık duymayı, saygı göstermeyi gerektirir.Projenin kırılma noktası, onu hayalden gerçeğe taşırken sergilenecek sözkonusu duyarlılıktır. Avlu İnşaat müteahhitliğini gerçekleştirdiği her projeye bu çağdaş bakış açısıyla yaklaşır; tüm süreçlerde her emek verenin projenin özüyle bütünleştiği mükemmel bir işbirliği ve takım ruhu ile çalışır.

İnşaat sektörünün farklı alanlarında aynı üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet verirken, tamamladığımız her yeni projenin yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz. En üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet ulaştırdığımız her yeni kurum ve her yeni birey de bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir parçası olarak aramıza katılıyor.Geleceğin yeni hedeflerini birlikte güvenle karşılıyoruz.

İnsanoğlunun olmazsa olmaz ihtiyacı olan barınma ve iskân ihtiyacını karşılayan inşaat sektörü olarak 10–12 m2 lik bir ofiste 1991 yılında başlayan faaliyetimiz, sabır ve istikrarlı yapılanması, müşteri memnuniyeti sayesinde 2009 yılında da sizlere çağdaş ve bilimsel teknolojiyi ve de rekabeti, kaliteyi etkilenmeyecek şekilde hizmet ilkesiyle yola devam etmektedir.

Hizmet alanımız olan müteahhitlik (üretim ve pazarlama) salt kâr amaçlı değildir. Bu mantaliteyle çevreye duyarlı, insanın maksimum kullanımına mekânlar sunmakla mümkün olduğu bilinciyle her projeye çağdaş bakış açısıyla yaklaşır. Birçok sektörde olduğu gibi Kendi alanında da takım ruhuna inanmış bu bilinçle hizmet vermeye devam edecektir.

CENGİZ GÜL
AVLU İNŞAAT